Od kilku lat włączamy się w akcję Szlachetna Paczka, której celem jest pomoc, nie tylko świąteczna, ludziom potrzebującym, uboższym, pokrzywdzonym przez los.

22 września braliśmy udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Port Lotniczy we Wrocławiu. Jak zwykle przeprowadziliśmy szkolenia z wykorzystaniem fantomów i prezentowaliśmy swój sprzęt.

Na zaproszenie Jacht Klubu "Pasat" z Świebodzina 14 września zabezpieczaliśmy regaty odbywające się na j. Niesłysz. Oprócz czuwania nad bezpieczeństwem żeglarzy, patrolowaliśmy akwen. Udzieliliśmy pomocy wędkarzowi, którego łódź wywróciła się do góry dnem.

Ćwiczenia ratownicze, które w ramach letniego dyżuru odbyły się 15 sierpnia na kąpielisku w dawnej kopalni Paniowice

Od 24 do 29 czerwca 2019 znowu spotkaliśmy się nad j. Głębokie - na szkoleniu, nurkowaniu i wspólnej zabawie. Dawno nie było obozu ze 100% piękną pogodą i wodą w jeziorze, która miała ponad 25°C przy powierzchni.

Staw przy ul. Królewieckiej stał się miejscem naszych niedzielnych ćwiczeń ratowniczych, podczas których trenowaliśmy kilka scenariuszy związanych z użyciem posiadanego sprzętu.

18 maja braliśmy udział w kolejnym już Dniu Odry. To dobra okazja, by zaprezentować wrocławianom nasze działania.

W trakcie Dnia Odry popłynęliśmy z dala od centrum miasta. Pomogliśmy żeglarzom w powrocie na główny nurt rzeki.

14 kwietnia 2019 r. podczas wyjazdu do Przesieki Wrocławskie Morsy na dobre pożegnały zimowy sezon. Zamknęła go kąpiel w malowniczym wodospadzie Podgórnej. Tak jak na Morskim Oku, czuwaliśmy nad bezpieczeństwem osób zażywających kąpieli

Fotki z kwietniowego wypadu do Krakowa. Po nurku w Zakrzówku mieliśmy okazję wdrapać na słynną wieżę Mariacką i z wysokości spoglądać na krakowski rynek.

31 marca 2019 r. Wrocławskie Morsy zakończyły sezon zimnych kąpieli. Razem z nimi żegnaliśmy odchodzącą zimę.

21 lutego 2019 r. odbyła się oficjalna prezentacja quada. Wzięli w nim udział zarówno przedstawiciel sponsora, przedstawiciele PSP, jak i naszej jednostki.