Zapraszamy na kursy nurkowe, które prowadzimy według standardów CMAS oraz PADI oraz IANTD

Poziomy zaawansowania

Kursy nurkowe prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania od nurkowego stopnia podstawowego P1 (CMAS) i OWD (PADI), przez szkolenia specjalizacyjne, po wyższe stopnie federacji CMAS (PE, P2, P3) oraz federacji PADI (AOWD, RESCUE, MD, DM, EFR).

Dostępne tryby kursów nurkowych

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia dostępne są w dwóch trybach: standardowym (stacjonarnym) oraz weekendowym. Zapraszamy do sprawdzenia czym charakteryzuje się każdy z nich. A później… zdecyduj się i wybierz kurs nurkowy w dogodnym dla siebie trybie i terminie.

Ceny kursu nurkowania

Ceny wszystkich oferowanych przez nas kursów nurkowania znajdziesz na oddzielnej stronie z cennikiem. Oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty – zarówno za zajęcia basenowe, jak i część szkoleniową kursu weekendowego. Wystarczy o taką możliwość zapytać naszego Skarbnika.

Instruktorzy nurkowania

Nasi instruktorzy (których sylwetki przedstawiamy w sekcji Nasza kadra) nie tylko posiadają niezbędne uprawnienia do prowadzenia kursów, ale przede wszystkim traktują nurkowanie jako pasję, którą chcą „zarażać” kolejne osoby. Są cierpliwi, wyrozumiali, ale dostrzegą każde niedociągnięcie – po to, by jak najszybciej je wyeliminować. Nasi instruktorzy są także dobrze wyszkolonymi ratownikami – z nimi możesz czuć się bezpiecznie.

Najpierw zajęcia basenowe

Nie martw się, jeśli pływasz słabo – każdy kursant na kursie P1 (standardowym) bierze udział w zajęciach basenowych doskonalących technikę pływania. Podczas tych zajęć m.in. oswaja się z podstawowym sprzętem ABC (fajka, maska, płetwy), poznaje techniki ratownictwa wodnego. Wszystko po to, by na otwartych wodach czuć się pewnie i bezpiecznie – i skupić już tylko na nurkowaniu.

Nurkowanie demonstracyjne/nurkowanie intro

A jeśli jeszcze nie wiesz, czy nurkowanie to sport dla Ciebie – spróbuj „lekcji demonstracyjnej”, czyli nurkowego intro.