Kursy nurkowania standardowe

Kursy standardowe, innymi słowy stacjonarne, odbywają się w trakcie roku akademickiego (październik-maj).

Kurs nurkowy
na stopień podstawowy P1/OWD

W ramach szkolenia na kursanci biorą udział w:

  • cotygodniowych ćwiczeniach basenowych (Wrocławskie Centrum SPA, ul. Teatralna 10-12, basen nr 3,)
  • cyklu wykładów teoretycznych zakończonych egzaminem
  • tygodniowym obozie szkoleniowym nad jez. Głębokie w pobliżu Międzyrzecza (obóz trwa tydzień (sobota-sobota) i odbywa się w ostatni tydzień czerwca)

Dzięki tak rozłożonemu szkoleniu (wszystkie trzy elementy są obligatoryjne) na letni obóz nurkowy jedzie zgrana grupa kursantów, którzy potrafią współdziałać nie tylko na brzegu, ale przede wszystkim pod wodą. Zajęcia basenowe prowadzą ci sami instruktorzy nurkowania, którzy później szkolą pod wodą – poznają więc oni każdego z kursantów, wiedzą, na jakie ćwiczenia położyć większy nacisk, a także starają się pomóc w trakcie trudniejszych zadań.

Kursy nurkowania na stopień podstawowy P1, OWD zaczynają się co roku w październiku. Do kursu nurkowego P1, OWD można dołączyć w dowolnym terminie, nie później jednak niż w maju następnego roku – przed rozpoczęciem cyklu wykładów teoretycznych.

Zarówno zajęcia basenowe, wykłady, jak i szkolenia nurkowe na wodach otwartych (jezioro) prowadzone są przez naszych doświadczonych instruktorów nurkowych.

Gwarantujemy wysoki poziom wyszkolenia praktycznego, wszyscy nasi kursanci spędzą pod wodą znacznie więcej czasu niż 120 min. wymagane programem CMAS lub PADI.

Jeśli chcesz z nami zacząć swoją przygodę nurkową zapraszamy w każdy piątek w godz. 18.00-20.00 do naszej siedziby (ul. Teatralna 16/20, budynek Straży Pożarnej, wejście przez furtkę po lewej stronie).

Pytania o szczegóły kursu? Napisz: zorba@zorba.wroc.pl. Odpowiemy!

Szczegółowe informacje dotyczące cen kursów nurkowych znajdują się na stronie z cennikiem.