P1 i OWD to podstawowe stopienie nurkowe federacji CMAS i PADI
i początek drogi nurkowej.

Na podstawowym kursie nurkowym na stopień P1/OWD dowiesz się i nauczysz wszystkiego, co płetwonurek wiedzieć i umieć powinien – niezależnie od tego czy wybierzesz kurs nurkowy w trybie stacjonarnym, czy też kurs nurkowy w trybie weekendowym.

Kurs na stopień P1/OWD to wykłady i zajęcia praktyczne – obie części są jednakowo ważne i obowiązkowe dla każdego kursanta.

Już początek przygody z nurkowaniem wymaga nabycia wiedzy z wielu dziedzin: fizyki, fizjologii, środowiska wodnego, techniki nurkowej oraz budowy i obsługi sprzętu. Ale nie bój się, to tylko strasznie brzmi – nasi instruktorzy dzielą się z kursantami swoją wiedzą i potrafią ją przekazać w ciekawy i przystępny sposób

Solidne podstawy to bezpieczeństwo Twoje i Twojego part-nura, dlatego dostosowujemy się do rytmu każdego kursanta. Zależy nam, żeby każdy z nich, po zdobyciu uprawnień, został dobrym płetwonurkiem i bez obaw zanurzył się przygodę, jaką jest nurkowanie.

Każdy „absolwent” naszych kursów ma możliwość kontynuowania z nami swej drogi nurkowej. Do czego oczywiście serdecznie zachęcamy!

Jeśli chcesz z nami zacząć swoją przygodę nurkową zapraszamy w każdy piątek w godz. 18.00-20.00 do naszej siedziby (ul. Teatralna 16/20, budynek Straży Pożarnej, wejście przez furtkę po lewej stronie).

Pytania o szczegóły kursu? Napisz: zorba@zorba.wroc.pl. Odpowiemy!